Aarhus University

Info Aarhus University/

 – AU

Nevíte si rady, jak a kde začít? Kontaktujte nás!

STUDUJTE NA JEDNÉ ZE 100 NEJLEPŠÍCH UNIVERZIT NA SVĚTĚ

Tato moderní univerzita, založena už roku 1928, se v posledních letech dostala do první stovky v několika významných světových řebříčcích, jako je například QS World University Ranking. Tímto si Aarhus University dělá jméno atraktivní vzdělávací instituce a láká tak ty nejlepší studenty, profesory a partnery z celého světa.

Info Aarhus University/

Aarhus BSS

Na Aarhus University celkově studuje přes 44500 studentů, z toho je 10% studentů mezinárodních, které reprezentuje přes 100 různých národností. AU si mezinárodních studentů cení a jsou pro ni důležitou prioritou, protože věří, že právě to je skvělým předpokladem k dosažení vysoké úrovně výuky.

Univerzita nabízí širokou škálu bakalářských i magisterských studijních programů v anglickém jazyce v oblasti ekonomie, businessu a marketingu. Studovat se dá buďto na kampusu ve městě Aarhus a nebo ve městě Herning.

Info Aarhus University/

Kampus v Herningu

Titul, který na AU obdržíte, pro Vás bude skvělým začátkem ve Vaší budoucí kariéře ať už v oblasti výzkumu, průmyslu či veřejného sektoru.

Mimo výuku a výzkumu jsou další z hlavních aktivit AU také “Talent Development” aneb “rozvoj talentu” a “Knowledge exchange”, česky “výměna znalostí” v jejichž rámci se univerzita snaží vytvořit nové a dynamické profesní směry pro mladé výzkumné pracovníky. AU si stojí za myšlenkou poskytnout solidní vzdělání a doplňkové akademické aktivity pro všechny studenty, kteří jsou motivovaní, talentovaní a mají rádi výzvy.

Město Aarhus

Město Aarhus je atraktivním vzdělávacím místem a není tedy divu, že zhruba 16% obyvatel tvoří právě Info Aarhus University/studenti. Díky tomu je atmosféra města příjemně studijní, ale rozhodně se nemusíte obávat nedostatku možností k odreagování se. Město je totiž také centrem umění, kultury a sportu a navzdory rychlému rozvoji má skvělé podmínky i pro relax – a to především díky blízkosti nádherných lesů, parků a pláží.

Dopravní dostupnost z České republiky je skvělá především díky levnému spoji vlakem s Českými drahami, pro pohodlnější způsob dopravy má Aarhus však také své letiště.

Na webu All about Aarhus se můžete podívat na to, co se v Aarhusu právě děje, ještě více o tomto malebném městě se dozvíte také na oficiálním webu města Aarhus.

Navíc podle Lonely Planet a jejich nejnovějšího výběru míst z celého světa, které jste měli vidět v roce 2016, je Aarhus číslo 2!

Město Herning

Herning leží na středo-západě Jutského poloostrova. S přibližně 47.000 obyvateli to je 11. největší městská oblast v Dánsku.

Ať už máte rádi život blízko k přírodě nebo ve městě, Herning má toho stále hodně co nabídnout. Kulturní scéna nabízí množství vyžití pro vaši mysl, v samotném městě je mnoho vynikajících muzeí a soch. V Herningu se nachází největší Info Aarhus University/výstavní centrum Dánska – jmenuje se MCH Messecenter Herning,a po celý rok hostí divadelní představení, sportovní eventy, koncerty, veletrhy a výstavy.

V Herningu máte skvělou možnost zajít na romantickou večeři do jedné z mnoha restaurací, na procházku do nákupní zóny nebo zakončit svůj den koncertem, to vše na vás čeká v tomto malebném městečku.

Institute of Business and Technology (AU Herning ) najdete ve studentské části města Herning Birk Centerpark, což je jen 10 minut od centra města Herning. V Birk Centerpark najdete, kromě budovy školy, také studentské koleje, společenské prostory, či posilovnu. Birk se nachází jen 10 minut od centra města Herning.

Info Aarhus University/
Institute of Business and Technology (AU Herning)

 

Info Aarhus University/

 

Názor současné studentky této školy:

ANIT NEUMANNOVÁ, Global Management and Manufacturing, AU v Herningu

Zatím musím říct, že jsem nad míru spokojená. Škola je velice moderní, všichni jsou velice mili a vstřícní a program si nemohu vynachválit. Mám tedy pouze jenom 4 předměty, ale celkem toho učení mám až nad hlavu. Ale to mají asi ostatní studenti podobně:).

 

Více referencí na školu Aarhus University v Herningu (nyní s novým názvem Business Development and Technology – BTECH) najdete ZDE

Láká Tě možnost studia VŠ nebo SŠ v Dánsku?

Zůstaň v kontaktu a nepřijdeš o žádné novinky!Jako dárek získáš PDF verzi naší knihy "Jak se nezastavit u hranic".