Bakalářské studium pro absolventy VOŠ/VŠ

Máš za sebou minimálně 2 roky na vysoké škole a láká Tě dodělat si bakaláře v zahraničí?

Potom zvaž bakalářské Top-up obory!

 

Dánské univerzity nabízejí množství Top-up oborů, které jsou skvělou možností také pro absolventy VOŠ (či VŠ). Studium jednoho z oborů zpravidla trvá 3 semestry, z čehož 2 semestry jsou teoreticky zaměřené a 1 semestr je internship ve firmách po celém světě.

 

Podmínky k přijetí

Hlavní podmínkou na přijetí na tyto Top-up obory je mít odstudováno minimálně 2 roky na vysoké škole, což se rovná minimu 120 ECTS kreditů. Také je potřeba nějaký důkaz Vaší anglické způsobilosti, což se dá doložit například naším anglickým testem, který si můžete ve spolupráci s námi napsat.

Nejste si jisti sami sebou a váháte, zda se vrhnout do pracovního procesu? Pokračujte studiem jednoho z BA Top-up oborů. Je to totiž ideální možnost, jak získat další praktické znalosti při studiu, zvýšit tak své postavení na trhu práce a hlavně také rozvinout své osobní kvality. Navíc během pouhého 1,5 roku získáte také BA titul.

Více informací o nabízených oborech najdete například v našem přehledu všech bakalářských oborů (s označením BA Top-up).

 

Neváhej nás kontaktovat pro více informací.

 

 

Bakalářské studium pro absolventy VOŠ/VŠ/

 

Láká Tě možnost studia VŠ nebo SŠ v Dánsku?

Zůstaň v kontaktu a nepřijdeš o žádné novinky!Jako dárek získáš PDF verzi naší knihy "Jak se nezastavit u hranic".