UCL University College

 

https://www.ucl.dk/international

https://www.facebook.com/groups/UCLinternationalstudentsDK

 

UCL je třetí největší dánskou akademii a největší business akademií v jižním Dánsku. Pro studium na této škole si můžete vybrat mezi dvěma lokacemi; První možností je rodiště spisovatele H. Ch. Andersena – město Odense. Druhou možností pak městečko známé především svou moderní architekturou – Vejle.

Škola klade důraz na velmi dobré studijní prostředí a pro své studenty má připravené třídy s moderním zařízením a prostředky pro optimální studijní podmínky. Samozřejmostí je volný přístup k wifi, školní knihovně, místnostem pro “group works”, kávovarům a jídelně.

UCL moc dobře ví, že v životě je mnohem víc než jen přednášky a zkoušky, proto jako student můžete očekávat různé události, teambuildingové zážitky, večírky a mnoho dalšího. Bohužel v samotném kampusu neobjevíte žádná sportovní zařízení, ale alternativu vždy naleznete v rámci města, kde se akademie nachází. 

 

Pokud se rozhodnete na UCL hlásit, tak na 99% můžete očekávat, že Vás kromě klasického přijímacího procesu bude čekat seznámení s jedním ze zástupců škol při přijímacím pohovoru. Do začátku Vám škola pomůže se zařizováním prvotních dokumentů. Hledání práce a ubytování bude Vaše zodpovědnost, nicméně se vždy můžete obrátit pro radu na své školní poradce, “tutors” a hlavně na Váš Scandi Team!

Klikni na odkaz níže a zjisti více informací o jednotlivých kampusech, městě kde se nachází a nabízených oborech…

VEJLE
ODENSE

Láká Tě možnost studia VŠ nebo SŠ v Dánsku?

Zůstaň v kontaktu a nepřijdeš o žádné novinky!



Jako dárek získáš PDF verzi naší knihy "Jak se nezastavit u hranic".