o cenách

Otevřeně o cenách našich balíčků

Naši milí zájemci o spolupráci,

pravděpodobně jste si všimli, že ceny našich služeb nejsou zanedbatelné a je pochopitelné, že vás může zajímat, proč tomu tak je. Není to tajemství a rádi vysvětlíme princip, na jakém fungujeme a proč tomu cena odpovídá.

Většina agentur zaměřujících se na zprostředkování studia v zahraničí – ať vysokých a středních škol, a nebo těch jazykových – funguje na klasické bázi provizí od partnerských škol. Partnerství může být navázané s celou školou, s jednou fakultou a nebo s konkrétním oborem. Znamená to tedy, že svým zájemcům účtují „jen“ registrační poplatek a škola, na kterou jejich student nastoupí, vyplatí agentuře provizi v případě úspěšného přijetí.

Spousta univerzit po Evropě partnerství nenavazuje – buď proto, že to nepotřebují, nechtějí, a nebo to mají zakázané svým ministerstvem školství – a to je případ většiny univerzit v Dánsku. Z tohoto důvodu si můžete u řady agentur všimnout omezené nabídky oborů (jen na ty partnerské) a tím pádem i nižších cen.

Scandinavian Study na tomto principu se spoustou škol fungovalo více než 10 let. V posledních pár letech jsme náš přístup ale změnili a až na několik málo výjimek je náš zisk výhradně z prodeje servisních balíčků. Naším cílem je individuálně věnovat více času menšímu počtu vážných zájemců, kteří se k tomu staví jako k investici do své budoucnosti a plánované studium je pro ně priorita. Asistenci je tak možné využít na jakoukoliv univerzitu v Dánsku, která nabízí programy v angličtině a výběr není nijak omezen.

Výběr oboru a univerzity je důležitým krokem celého procesu, kdy v první řadě zvážíme kvalifikace, zájmy a plány uchazeče + šance na přijetí na základě přijímacího procesu a našich předchozích zkušeností. Veškeré dostupné obory v AJ najdete vypsané na našich stránkách.

Jak se říká: “čas jsou peníze”, a naše roky strávené studiem v zahraničí jsou důvodem proč děláme naši práci s radostí a dobře. Tak to začalo.

Stovky hodin věnované plánování, tvorbě a aktualizací manuálů a materiálů; nesčetně výletů po univerzitách; monitorování novinek na všech univerzitách v emi; a desítky hodin individuální přípravy přihlášky každého z Vás znamenají, že za servisní poplatek si můžete dovolit několik kroků celého procesu přeskočit. Všechny relevantní informace pro Váš konkrétní případ najdete na jednom místě a když si s něčím nevíte rady, máte po ruce kvalifikovaného konzultanta.

Výhody pro studenta:

  • Soustředíme se na univerzity, které odpovídají našim hodnotám – inovativní výukové metody; převaha praxe nad teorií; přátelský přístup; mezinárodní prostředí.
  • Vybírat ale můžete ze všech univerzit, které v Dánsku jsou – nemáme omezenou nabídku, ale zároveň máme dlouho sbírané poznatky a s výběrem dokážeme poradit na základě Vašich kritérií v kombinaci s našimi zkušenostmi.
  • Pokud o to budet stát, doporučíme Vám školy, které jsou pro Vás (na základě konzultace) nejlepší a kde máte největší šanci na přijetí – ne pouze školy, které jsou z hlediska partnerských provizí výhodné pro nás.
  • Individuální přístup od první konzultace až po stěhování do nové země.
  • K dispozici budete mít psané manuály a formuláře, které se Vám budou v průběhu celého procesu hodit – v živé verzi, která je pravidelně aktualizovaná a přístup přetrvává i po nástupu na školu.
  • Scandinavian Study vznikla jako virtuální agentura a stále fungujeme stejně dobře z naší pražské kanceláře jako z druhého konce světa. Náš malý tým dělá svou práci s radostí a protože se věnujeme i dalším činnostem, nic pro nás není stereotyp.

Možné nevýhody pro studenta:

  • Naše služby nejsou nejlevnější a je tedy nutné si důkladně promyslet, jestli je studium v Dánsku opravdu Vaší prioritou.