Ověř si úroveň angličtiny a získej k tomu knihu zdarma!

Láká Tě studium v zahraničí, ale máš pochybnosti ohledně své úrovně angličtiny? Nejsi sám! Studium a každodenní fungování v anglickém jazyce je jedním z nejčastějších štrašáků většiny studentů, kteří o studiu v zahraničí přemýšlí a nebo ho plánují. My jsme také nebyli výjimkou! Často se studenti stresují zbytečně, ale občas se může stát, že angličtina opravdu není jejich nejlepší kamarád a nesplňují minimální úroveň, která je na vysokých školách v zahraničí požadována. To ale nemusí znamenat, že je vše ztraceno! Pokud na své nedostatky přijdeš včas, můžeš na svých slabých angličtinářských stránkách ještě zamakat. 

Možná se Ti v hlavě vyrojila otázka ve smyslu „Je moje angličtina good enough?“ 

Existuje způsob, jak to zjistit! A my přicházíme s novou, časově omezenou nabídkou, která Ti určitě přijde vhod.


Nabízíme Ti možnost zakoupit si zkušební test z angličtiny za 399,- a jako dárek od nás dostaneš naší knihu Jak se nezastavit u hranic!

Nabídka platí do konce dubna nebo do vyprodání zásob. 


Jaký test dostanu? 

Jedná se o placement test z Oxfordu, jehož výsledek funguje jako certifikát pro naše partnerské vysoké školy v Dánsku. Tento test píší všichni studenti, kteří se s námi hlásí do Dánska a nemají jiný jazykový certifikát (CAE, IELTS, TOEFL). Pokud tedy přemýšlíš o studiu v Dánsku na příští rok, tohle je pro Tebe jedinečná šance si s dostatečným předstihem vyzkoušet, jak na tom jsi a co přesně Tě bude čekat! Můžeš nabídku využít i v případě, že přemýšlíš o studiu v UK – je dobré vědět, jak jsi na tom, než se přestěhuješ do anglicky mluvící země. Test píšeš z pohodlí domova. 

 

Jakou knihu dostanu? 

Před rokem a půl naše agentura vydala knížku s názvem Jak se nezastavit u hranic. Tato kniha se skládá z desítek krátkých příběhů studentů, kteří přes Scandinavian Study vyjeli studovat do Dánska. Je to průvodce životem v zahraničí očima mladých lidí, kteří v Dánsku opravdu začali studovat a většina z nich stále studuje.

Najdeš tam to, co nejspíš nenajdeš nikde jinde – autentický pohled na věc od mnoha lidí, kteří si to opravdu sami prožili či prožívají na jednom místě. Není to jen o tom, jak přínosné studium v zahraničí je, ale můžeš si přečíst také o obavách, smíšených pocitech, překážkách a patáliích, které Tě v zahraničí můžou potkat. Protože co si budeme povídat, můžou! Dají se ale zvládat lépe, když je na ně člověk připraven. Věříme, že Tě kniha nejen dobře připraví na život a studium v zahraničí, ale také inspiruje, motivuje a pomůže Ti si vytvořit reálný obrázek o tom, jaké to vlastně je. 

 

PS: Nejedná se o e-book, ale dostaneš opravdovou tištěnou knížku! 


CHCI SI KOUPIT TEST A DOSTAT KNÍŽKU!

Láká Tě možnost studia VŠ nebo SŠ v Dánsku?

Zůstaň v kontaktu a nepřijdeš o žádné novinky!Jako dárek získáš PDF verzi naší knihy "Jak se nezastavit u hranic".