Stáž u Scandinavian Study

Hledáš internship na školní rok 2019/2020?

Scandinavian Study nabízí stáž pro studenty marketing/sales/business/service orientovaných oborů, s nástupem dle dohody v období mezi zářím 2019 a červnem 2020.

Jsi proaktivní člověk, máš rád časovou flexibiltu a nebojíš se mluvit před lidmi? Láká Tě dělat něco, co dává smysl i Tobě samému? Chceš se podělit s ostatními o svůj příběh?

Pokud si chceš svou práci sám časově organizovat a pracovat v teamu mladých lidí, ve kterém je stres tak trochu sprosté slovo, čti dál. Ve Scandinavian Study se totiž dá na všem domluvit – i proto, že se skládá pouze z bývalých nebo současných zahraničních studentů z Dánska a UK, takže určitě najdeme společnou řeč! Nečekej nic formálního – tady to funguje výhradně v přátelském duchu. 😊 Vidět a zažít, jak taková firma vlastně funguje, by mohlo být přínosem nejen pro Tvé CV, ale i pro Tebe.

 


A co vlastně budeš dělat?

Hlavní náplní Tvé práce budou přednášky a prezentace o možnostech studia v zahraničí a hlavně o Tvé osobní zkušenosti. Zkrátka budeš vyprávět mladým studentům po českých školách o tom, jaké to studium v zahraničí vlastně je, co obnáší a přináší. Budeš mít ale samozřejmě prostor i pro své vlastní nápady!

Během takové stáže máš skvělou příležitost zlepšit své komunikační a prezenční schopnosti, které jsou dneska velmi důležité – nejen v životě, ale v tomto případě i pro Tvou budoucí kariéru. Také se podíváš do různých českých zákoutí, a většinou bude právě na Tobě, která si vybereš! V neposlední řadě budeš mít možnost pokecat si s mnoha mladými ambiciozními lidmi a pomoct jim k tomu velkému kroku, který jsi před nějakým časem udělal Ty sám.


Hledáme právě Tebe, pokud:

  • Jsi studentem či absolventem vysoké školy v zahraničí (ideálně Dánsko nebo UK)
  • Jsi komunikativní a nebojíš se mluvit před lidmi
  • Máš příjemné vystupování
  • Rád motivuješ sebe i ostatní
  • Jsi proaktivní a nebojíš se zodpovědnosti
  • Jsi kamarádský a chceš pracovat v přátelské atmosféře

„Stáž ve Scandinavian study pro mě byla skvělá a velmi přínosná zkušenost, na kterou ráda vzpomínám. Je skvělé pracovat v mladém týmu inspirativních lidí, kteří v Dánsku studovali nebo stále studují. Stáž mi pomohla si vyzkoušet mé vědomosti z oblasti marketingu v praxi, zejména pak při práci na veleterzích, oslovování nových klientů a práci se sociálními médii.“

– Natálie, stáž v Praze leden – duben 2017

 

„Když jsem si během svého studia v Dánsku hledala stáž, měla jsem  v hlavě tři hlavní cíle – vrátit se na chvíli zpět do Čech, dělat něco, co bude pro mě samotnou smysluplné a samozřejmě se něčemu přiučit tím, že si vyzkouším, jak všechno to, co mě ve škole učili, chodí v praxi. Internship u Scandi splnil všechny body a mnohem, mnohem více. Ráno vstát a jít do práce najednou nebylo tím otravným a povinným procesem, jak jsem to já (a asi hodně dalších) v minulosti vnímala. Hodně dělá maximálně pohodová atmosféra, flexibilita a skvělí lidé kolem. Zkrátka jsem měla při výběru stáže šťastnou ruku. :)“

– Lenka, stáž v Praze leden – březen 2019

„Internship ve Scandinavian study byl úžasný zážitek. Kuba a Markéta jsou skvělí mentoři a vytváří pohodovou a přátelskou pracovní atmosféru. V průběhu stáže jsem měla volnost pracovat a vytvářet projekt podle svého uvážení, ale také jsem měla s Kubou pravidelné meetingy, během kterých jsme diskutovali o různých záležitostech, rozhodovali, jaké budou další důležité kroky a domluvili se na pracovním plánu na další týden. Tato zkušenost mě opravdu obohatila a vzpomínám na ní s úsměvem na tváři.“
– Markéta, stáž v Praze leden – květěn 2016 

Přečti si 5 důvodů, proč se stát součástí našeho týmu ZDE.


Co teď?

Pokud Tě tato možnost stáže zaujala, pošli nám svou přihlášku, která obsahuje:

Životopis

Uveď své dosavadní zkušenosti, případně projekty a úspěchy.

Motivační dopis

Proč chceš pracovat u Scandinavian study/I-STUDY?

Do dopisu, prosím, také zahrň, co Tě baví, co studuješ/ jsi studoval/a, od kdy do kdy hledáš stáž, Tvé dosavadní pracovní zkušenosti, Tvé zkušenosti celkově (shrň své úspěchy), kde se vidíš za pár let ..a hlavně buď sám/sama sebou..:)

MBTI (dobrovolné)

Svůj výsledek MBTI testu osobnosti, který najdeš zde <<

Přihlášku pošli na adresu info@scandinavianstudy.com


 Tipy okolo

  • Před přihláškou či případným pohovorem si projdi naše stránky či naše sociální sítě, ať máš lepší představu v tom, co děláme a jak to děláme.
  • Ujasni si, zda práce, o kterou žádáš, je práce, která Tě opravdu láká a proč chceš být součástí našeho týmu.
  • Během rozhovoru se neboj ozvat, pokud Ti něco z toho, o čem budeme mluvit, nebude jasné. Určitě je lepší si vyjasnit věci dříve, než později.

Těšíme se na Tvojí přihlášku!

 

 

Láká Tě možnost studia VŠ nebo SŠ v Dánsku?

Zůstaň v kontaktu a nepřijdeš o žádné novinky!Jako dárek získáš PDF verzi naší knihy "Jak se nezastavit u hranic".