Veletrhy Dream Big

2. ročník veletrhů zahraničních vysokých škol

Zveme Vás na 2. ročník veletrhu zahraničních vysokých škol DREAM BIG. Účast na veletrhu je perfektní příležitost, jak se osobně potkat se zástupci škol a studenty z Dánska, Švédska, Finska, Norska, Nizozemska, Velké Británie, Malajsie nebo z Číny.

Kdy a kde?

28. 10. 2017 – Praha, Hotel Olšanka, Táboritská 23/1000 –

REGISTRUJ SE ZDE

29. 10. 2017 – Ostrava, Hotel Imperial, Tyršova 1250/6 –

REGISTRUJ SE ZDE

Vstup na veletrh je podmíněn online registrací, která je zdarma pro prvních 500 registrovaných.

 

Program veletrhu

  • přednášky univerzit
  • diskuze se studenty a absolventy vystavujících škol
  • poradenství ohledně přihlášek na zahraniční školy ve stáncích I-STUDY a Scandinavian study

 

Program přednášek

ČasPřednášejícíTéma přednášky
9:20 - 9:40David Beránek (One World Institute, Norway)Proč studovat v zahraničí, jak se na školu do zahraničí dostat a hlavně, jak v zahraničí uspět.
9:40 – 10:00Lawrence Barnard (London South Bank University, UK – England) Discover your potential in London.
10:00 – 10:20Alan Hjorth Hansen (DANIA University of Applied Sciences, Denmark) Study at Dania University of Applied Sciences in Denmark.
10:20 – 10:40Jeff Bridoux (Aberystwyth University, UK – Wales) Study International Politics in Wales.
10:40 – 11:00David Beránek (One World Institute, Norway) Cestuj po světě a staň se dobrovolníkem v Africe či Indii s One World Insitute Norsko.
11:00 – 11:20Vladimir Yordanov (Coventry University, UK – England) The jobs of the future and the 3 skills you need to get them.
11:40 – 12:00Muhammad Rehman (Asia Pacific University, Malaysia) Do something different. Summer school in Kuala Lumpur, Malaysia.
12:00 – 12:20Kirsi Sievers (Kajaani University of Applied Sciences, Finland) Finland as a study destination.
12:20 – 12:40Veronika Gostova (Aarhus University, Denmark)Jak Aarhus University zbourala mé představy o nudném studiu. Život na dánské univerzitě pohledem studenta magisterského oboru European studies.
12:40 – 13:00Laura Wilson (University of Essex, UK – England) Why study in the UK, at the University of Essex.
13:00 – 13:20Kristýna Trojanová (VIA University College, Denmark) Studium designu na dánské VIA University College.
13:20 – 13:40Michael Rogerson (Bangor University, UK – Wales) Study surrounded by beautiful nature in Wales.
13:40 – 14:00Taru Kosunen (Hame University of Applied Sciences, Finland) International Career from Finland.

*Změna programu vyhrazena

 

Program veletrhu a seznam vystavovatelů se bude průběžně vyvíjet – sleduj naše FB události ZDE.

Seznam vystavovatelů

Info

Dream Big 2017 je veletrh, který ti ukáže, že tvé sny nemají limity a jsou dosažitelné. Nech se inspirovat příběhy skvělých speakerů. Díky nim se přesvědčíš o tom, že je jen na tobě, jakým směrem se tvůj život bude ubírat.

Popovídej si se zástupci zahraničních vysokých škol o možnostech studia v Dánsku, Švédsku, Velké Británii, Nizozemsku nebo Číně. Současní studenti a absolventi se s tebou rádi podělí o své zkušenosti, které dokazují, že studium v zahraničí může být jedním z nejlepších rozhodnutí, které v budoucnu uděláš.

 

A co o posledním, lednovém veletrhu DREAM BIG, říkali jeho účastníci?

„Úžasný zážitek! Doporučuji každému, kdo chce doopravdy studovat v zahraničí. Zástupci jednotlivých škol mají velice vstřícný a individuální přístup. Děkuji za pomoc při mém rozhodnutí a přeji vám mnoho dalších takových akcí v budoucnu.“(Aňa, reakce na FB události)

„Veletrh mě vyloženě překvapil, což se moc nestává. Organizace na 1*, personál byl velice vstřícný a tykání mě fakt mile překvapilo a DOST odbouralo ledy pro otevřenější komunikaci!!!. Jednání narovinu a individuální doporučení každému, kdo potřeboval poradit. A to od hlavních organizátorů, tak jednotlivých zástupců škol :). I pohotové slečny šatnářky :). Odnesl jsem si více než jsem čekal a bylo fajn se vzájemně podělit o zkušenosti, rady a tipy :).Díky za váš čas a přístup.“ (Andreas, reakce na FB události)

 

Jak si z veletrhu odnést co nejvíce

1) Připrav se na veletrh. Koukni se na školy, které na veletrhu budou a projeď si obory, které je na nich možné studovat.

2) Najdi si obory, které Tě zajímají, prostuduj je a pokud Ti něco není jasné, vypiš si to do poznámek, které si rozhodně vezmi s sebou na veletrh.

3) Neboj se a ptej se! Zástupci škol, studenti a absolventi jsou na veletrhu pro Tebe – rádi Ti odpoví na všechny otázky a podělí se o své vlastní zkušenosti.

4) Přečti si více o studiu v Dánsku, Švédsku a Finsku na stránkách Scandinavian study, kde najdeš základní informace, zkušenosti studentů i blogposty přímo ze Skandinávie.

5) Koukni se na zajímavé možnosti studia v jiných zemích na stránkách I-STUDY.cz

6) Zajímá Tě něco konkrétního a nemůžeš na stránkách najít odpověď? Neváhej a napiš nám na dreambig@i-study.cz.

 

Láká Vás studium v zahraničí s nástupem od února 2018? Seznam oborů nejdete ZDE.