Veletrhy Dream Big

4. ročník veletrhů zahraničních vysokých škol

Zveme Vás na 4. ročník veletrhů zahraničních vysokých škol DREAM BIG. Účast na veletrhu je perfektní příležitost, jak se osobně potkat se zástupci škol a studenty z Velké Británie a Dánska.

Kdy a kde?

28. 10. 2019 – Brno

REGISTRUJ SE ZDE 

29. 10. 2019 – Praha

REGISTRUJ SE ZDE

Vstup na veletrh je podmíněn online registrací, která je zdarma pro prvních 200 registrovaných.

 

Program veletrhu

Veletrhy začínají v 9:00 a končí ve 13:00.

  • přednášky univerzit
  • diskuze se studenty a absolventy vystavujících škol
  • poradenství ohledně přihlášek na zahraniční školy ve stánku Scandinavian Study

Program přednášek

Bude včas zveřejněn

Program veletrhu, přednášek a seznam vystavovatelů se může průběžně vyvíjet – sleduj naše FB události ZDE.

Seznam vystavovatelů

Info

Dream Big je veletrh, který ti ukáže, že tvé sny nemají limity a jsou dosažitelné. Nech se inspirovat příběhy skvělých speakerů. Díky nim se přesvědčíš o tom, že je jen na tobě, jakým směrem se tvůj život bude ubírat.

Popovídej si se zástupci zahraničních vysokých škol o možnostech studia v Dánsku, Finsku, Velké Británii nebo v Nizozemsku. Současní studenti a absolventi se s tebou rádi podělí o své zkušenosti, které dokazují, že studium v zahraničí může být jedním z nejlepších rozhodnutí, které v budoucnu uděláš.

A co o posledním, veletrhu DREAM BIG, říkali jeho účastníci?

„Úžasný zážitek! Doporučuji každému, kdo chce doopravdy studovat v zahraničí. Zástupci jednotlivých škol mají velice vstřícný a individuální přístup. Děkuji za pomoc při mém rozhodnutí a přeji vám mnoho dalších takových akcí v budoucnu.“(Aňa, reakce na FB události)

„Veletrh mě vyloženě překvapil, což se moc nestává. Organizace na 1*, personál byl velice vstřícný a tykání mě fakt mile překvapilo a DOST odbouralo ledy pro otevřenější komunikaci!!!. Jednání narovinu a individuální doporučení každému, kdo potřeboval poradit. A to od hlavních organizátorů, tak jednotlivých zástupců škol :). I pohotové slečny šatnářky :). Odnesl jsem si více než jsem čekal a bylo fajn se vzájemně podělit o zkušenosti, rady a tipy :).Díky za váš čas a přístup.“ (Andreas, reakce na FB události)

Jak si z veletrhu odnést co nejvíce

1) Připrav se na veletrh. Koukni se na školy, které na veletrhu budou a projeď si obory, které je na nich možné studovat.

2) Najdi si obory, které Tě zajímají, prostuduj je a pokud Ti něco není jasné, vypiš si to do poznámek, které si rozhodně vezmi s sebou na veletrh.

3) Neboj se a ptej se! Zástupci škol, studenti a absolventi jsou na veletrhu pro Tebe – rádi Ti odpoví na všechny otázky a podělí se o své vlastní zkušenosti.

4) Zajímá Tě něco konkrétního a nemůžeš na stránkách najít odpověď? Neváhej a napiš nám.