Studium v Dansku so Scandinavian study - Sme absolventi univerzit v Dansku

Studium v Dánsku

7 důvodů proč studovat v Dánsku:

1.     Bezplatné studium pro všechny zájemce pocházející z EU nezávisle na věku
2.     Studium v angličtině a v mezinárodním prostředí
3.     Důraz není kladen na memorizování učiva, ale na řešení konkrétních problémů
4.     Neformální a přátelský vztah mezi žáky a učiteli
5.     Dánské školství se kvalitou umísťuje na předních světových příčkách
6.     Možnost brigád při studiu
7.     Pracovní stáže v rámci studia po celém světě

Naši konzultanti mají osobní zkušenost se studiem v Dánsku. O studiu a životě v Dánsku tedy víme opravdu v podstatě vše.

Studium v Dánsku nabízí pro všechny studenty pocházející z EU spoustu výhod ke studiu. Kromě toho, že za studium se NEPLATÍ ŠKOLNÉ, tak se dánské školství řadí na předních příčkách nejen v evropských, ale také ve světových žebříčcích. V Dánsku jsou podle většiny průzkumů nejšťastnější lidé na světě, kteří mají největší vyrovnanost mezi prací a volným časem.

Zajímá Vás jak probíhá spolupráce se Scandinavian study? Koukněte na naše reviews na Facebooku.

 

Jan Červený, Multimedia Design, škola ZIBAT kampus Køge:

Home/

Dánsko mi už po měsíci mění náhled na život. Místní lidé jsou usměvaví, přívětiví a nápomocní. Nikoho tu nezaskočíte angličtinou a každý briskně i anglicky odpoví. Učitelé jsou přátelé a studium je hrozná sranda, přitom mám pocit, že se každý den naučím něco nového. A přestože je zde papírování jednoduché, Scandinavian study se často hodí když nevíte a zodpoví i sebebanálnější otázku velmi příjemně a erudovaně!

 

Home/

Markéta Doskočilová, škola Lillebaelt Academy, Service, Hospitality and Tourism Management:

Home/Už několik let bylo mým snem studovat v zahraničí a cestovat, nezůstávat v ČR. Dánsko to vyhrálo hlavně z důvodu, že studium je bezplatné a bez velkých problémů se dá sehnat brigáda, s kterou si můžu zaplatit nájem i další výdaje spojené s životem tady. Za toto rozhodnutí jsem více než ráda, učitelé jsou mnohem otevřenější a výuka je mnohem pestřejší a zábavnější než jsem byla zvyklá z ČR. Rozhodně si myslím, že tímto rozhodnutím jsem si zajistila mnohem lepší budoucnost, znalost jiné kultury i cizích jazyků. Jako student mám možnost navštěvovat i kurzy dánštiny, které jsou zdarma, učitelé jsou rodilí mluvčí, ale umí i skvěle anglicky, takže gramatiku a všechno co se týká dánštiny vám skvěle vysvětlí. Další výhoda je, že téměř všichni Dánové umí anglicky, takže i bez dánštiny se můžete domluvit. Našla jsem si tady kamarády z celého světa a nikdy bych už neměnila.

Jak Vám může Scandinavian study pomoci:

  • Máme osobní zkušenost se studiem a životem v Dánsku – jsme odborníci na Dánsko.
  • Můžete si přes nás udělat potřebnou zkoušku z anglického jazyka.
  • Máme své osobní zastoupení v Dánsku mluvíme dánsky. Díky tomu vám dokážeme poskytnout nejpřesnější informace a novinky z Dánska už před nástupem ke studiu. Také dokážeme řešit případné problémy studentů na místě.
  • Spolupracujeme s největším počtem dánských univerzit v České republice a máme osobní kontakt se zástupci námi nabízených škol.
  • Těší nás, že jsme již měli šanci pomoci mnoha studentům a ceníme si každé jejich odezvy. O zkušenostech našich studentů se můžete dočíst více v sekci  Zkušenosti studentů.
  • Celý proces přihlášení s námi můžete vyřešit z pohodlí vašeho domova, nemusíte kvůli přihláškám nikam chodit. Komunikujeme rychle a vždy se s námi také můžete domluvit na Skype pohovoru.
  • 100% záruka spokojenosti – V případě, že nebudete s našimi službami spokojeni, garance vrácení poplatku.
  • Především nabízíme přátelský přístup, který si s vámi rádi udržíme i během vašeho studia v Dánsku.

 

 

Láká Tě možnost studia VŠ nebo SŠ v Dánsku?

Zůstaň v kontaktu a nepřijdeš o žádné novinky!Jako dárek získáš PDF verzi naší knihy "Jak se nezastavit u hranic".