Jak se přihlásit

Nejlepší čas začít řešit přihlášku na højskole je co nejdříve! Každá højskole má omezenou kapacitu a kdo dřív přijde, ten dřív mele. V tomto případě kdo se dřív přihlásí, ten se dostane a studuje. 🙂 Na některé højskole je potřeba podat přihlášku s více než ročním předstihem, na jiné stačí měsíc dopředu. Vyplatí se tedy informovat se pro všechny případy co nejdříve. 

1. Kontaktujte Scandinavian study.

Prvním krokem je vyplnění tohoto krátkého kontaktního formuláře, na základě kterého se Vám do 2 pracovních dnů ozveme. Můžeme se domluvit na nezávazné konzultaci, kde individuálně probereme možnosti. V případě Vašeho zájmu najdeme společně tu nejvhodnější højskole podle Vašich zájmů, představ a očekávání.

2. Vyzkoušejte si, zda máte dostačující angličtinu.

Angličtina je pro příjemný pobyt na højskole nezbytností. Není nutné mít perfektní gramatiku ani nekonečnou slovní zásobu, ale schopnost a ochota trochu v angličtině komunikovat je potřeba. Orientačně je potřeba mít alespoň úroveň B1. Během úvodní nezávazné konzultace spolu probereme, jakým způsobem ověřit, jestli je Vaše úroveň dostačující.

3. Přihlaste se k servisnímu zprostředkovatelskému balíčku.

Pokud po nezávazné konzultaci usoudíte, že je pro Vás højskole to pravé a máte dostačující úroveň angličtiny, dalším krokem je vyplnění přihlášky k našemu servisnímu zprostředkovatelskému balíčku, který stojí 6 990 Kč. 

Co je součástí zprostředkovatelských servisních balíčků?

  • konzultační servis během celého procesu (před i po podání přihlášky, před i po odjezdu do Dánska)
  • asistence s výběrem nejvhodnější højskole
  • oxfordský test z angličtiny (včetně přípravného dokumentu), jehož výsledek lze použít k doložení úrovně
  • asistence s přípravou podkladů a odeslání přihlášky tak, aby byla šance na úspěch co nejvyšší
  • praktický manuál týkající se pobytu v Dánsku včetně vyřizování formalit
  • propojování s dalšími studenty z ČR/Slovenska, pokud jsou takoví, kteří směřují na stejnou højskole
  • asistence s komunikací s højskole před i po nástupu

Všichni naši konzultanti v Dánsku studovali, žili a højskole navštívili. Můžete se tedy spolehnout, že budete mít v průběhu celého procesu po ruce osobu, která se vyzná.